Jesteś tutaj

O firmie

Korzystaj z naszego ponad 25. letniego doświadczenia w produkcji przyczep i zabudów do samochodów użytkowych.

Do Twojej dyspozycji są nasze dwa zakłady produkcyjne Gniotpol Sp. z o.o. Zakład Odrowąż oraz Gniotpol Sp. z o.o Zakład Kurznie, gdzie zatrudniamy obecnie 150 specjalistów.

Kupując w Gniotpolu, kupujesz produkt wykonany przez czołowego polskiego producenta pojazdów produkowanych na indywidualne zamówienie i krajowego lidera pod względem posiadanych świadectw homologacji na przyczepy ciężarowe.

Przyznane naszej firmie Certyfikaty zgodności z normami ISO 9001:2009 , PN-EN 12-642 XL ( pkt. 5.3 ) oraz PN-EN 12-640 – „Bezpieczny ładunek” , „ Kotwiczenie ładunku” oraz „Wytrzymałość konstrukcji nadwozia” gwarantują, że otrzymasz od nas produkt wysokiej jakości.

Spełnimy Twoje wymagania - zaprojektujemy produkt zgodnie z Twoimi potrzebami, zaoferujemy Ci fachowe doradztwo techniczne i profesjonalny serwis oraz przedstawimy bogatą ofertę handlową.

Pragniemy zawsze wychodzić na przeciw Twoim wysokim oczekiwaniom. Twoje zadowolenie i satysfakcja jest naszym priorytetem. Naszym celem strategicznym jest bowiem osiągnięcie trwałej przewagi konkurencyjnej na rynku polskim i europejskim w zakresie produkcji pojazdów na indywidualne zamówienie.