O firmie

Korzystaj z naszego ponad 25. letniego doświadczenia w produkcji przyczep i zabudów do samochodów użytkowych. Do Twojej dyspozycji są nasze dwa zakłady produkcyjne Gniotpol Sp. z o.o. Zakład Odrowąż oraz Gniotpol Sp. z o.o Zakład Kurznie, gdzie zatrudniamy obecnie 150 specjalistów.

Kupując w Gniotpolu, kupujesz produkt wykonany przez czołowego polskiego producenta pojazdów produkowanych na indywidualne zamówienie i krajowego lidera pod względem posiadanych świadectw homologacji na przyczepy ciężarowe.


Przyznane naszej firmie Certyfikaty zgodności z normami ISO 9001:2009 , PN-EN 12-642 XL ( pkt. 5.3 ) oraz PN-EN 12-640 – „Bezpieczny ładunek” , „ Kotwiczenie ładunku” oraz „Wytrzymałość konstrukcji nadwozia” gwarantują, że otrzymasz od nas produkt wysokiej jakości.


Spełnimy Twoje wymagania - zaprojektujemy produkt zgodnie z Twoimi potrzebami, zaoferujemy Ci fachowe doradztwo techniczne i profesjonalny serwis oraz przedstawimy bogatą ofertę handlową.


Pragniemy zawsze wychodzić na przeciw Twoim wysokim oczekiwaniom. Twoje zadowolenie i satysfakcja jest naszym priorytetem. Naszym celem strategicznym jest bowiem osiągnięcie trwałej przewagi konkurencyjnej na rynku polskim i europejskim w zakresie produkcji pojazdów na indywidualne zamówienie.


Aktualności

W związku z realizacją projektu „Zakup  urządzeń produkcyjnych i wdrożenie innowacji w procesie produkcji wyrobów chronionych patentem” współfinansowanego  z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego na lata 2007-2013, uprzejmie...
Zapraszamy Państwa do składania ofert w związku z realizacją projektów z Unii Europejskiej: 
 
Oś Priorytetowa:1. Wzmocnienie atrakcyjności gospodarczej regionu
 
Działanie:1.3  Innowacje, badania, rozwój...
W kontekście naszych innowacyjnych konstrukcji aluminiowych słowo wytrzymałość nabiera zupełnie nowego znaczenia. A przy mniejszej masie własnej.. możemy zapakować więcej!

O firmie

UWAGA ! Prezentowane rozwiązania posiadają wzory zastrzeżone! Uprzejmie informujemy, że rozwiązania techniczne oferowane przez firmę GNIOTPOL posiadają wzory zastrzeżone. Kopiowanie lub używanie rozwiązań chronionych bez zgody i wiedzy firmy GNIOTPOL jest zabronione.

Serwis

Posiadamy profesjonalnie wyposażony samochód serwisowy dostępny dla naszych klientów 24h na dobę na terenie całej Europy. Oferujemy mobilny serwis flotowy - ograniczający koszty przeglądów gwarancyjnych i serwisowych.

Kontakt

Gniotpol Sp. z o.o. Malnia, ul. Powstańców 8
Malnia, ul. Powstańców 8, 47 - 316 Górażdże
tel. 77 467 16 58

Gniotpol Sp. z o. o. Zakład Kurznie Kurznie
ul. Mickiewicza 15a, 46-037 Karłowice
tel. 77 469 71 00-01

© 2013 Gniotpol. Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt i wykonanie A.I.FIA